המשרד הישראלי:

הינו ארגון בינלאומי ללא מטרת רווח העוסק בדיפלומטיה ציבורית, ומטרתו קידום חינוך אודות מדינת ישראל. הארגון הוקם בשלהי האינתיפאדה השנייה, כמענה לסיקור התקשורתי המוטה כלפי ישראל בתקשורת האמריקאית ומהיעדר קולות פרו-ישראליים בקמפוסים ברחבי ארה”ב. מטרת הארגון היא להציג את ישראל בצורה אמיתית, מהימנה, הוגנת, ובגובה העיניים בקמפוסים, בתקשורת ובקהילות שונות. כארגון בינלאומי שמטרתו לחנך אנשים על ישראל ועל האופן שבו ניתן להתמודד עם מידע שקרי המופץ ברחבי העולם בנוגע למתרחש במזרח התיכון, אנו פועלים בעזרת עלוני מידע, דוברים ומרצים, תוכניות הכשרה והעשרה מגוונות, כנסים בינלאומיים ומשלחות לישראל. מארגון אקטיביזם סטודנטיאלי, צמח הארגון לכדי 16 משרדים, עשרות עובדים ואלפי פעילים בארה”ב, אנגליה, צרפת, אוסטרליה, קנדה, סין וכמובן- משרד הדגל של הארגון בישראל.

בין פעילות המשרד הישראלי ניתן למצוא הכשרות הסברה לסטודנטים בינלאומיים השוהים בישראל, לשליחי הסוכנות היהודית, לסטודנטים היוצאים ללימודים בחו”ל, לדיילי וטייסי אל-על, לתכנית “שגרירים צעירים”, חברות הייטק ומשלחות VIP המגיעות לישראל- וכל מסגרת בה יש ממשק עם גורמים מחו”ל, על מנת שיוכלו לייצג את ישראל בצורה טובה יותר.

החשיפה שלנו 

0
מיליון צפיות שבועיות בפייסבוק
0
אלף משתתפים בתוכנית חינוכיות מדי שנה
0
בוגרי תכנית הסטדונטים הישראלית
0
שפות שונות
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל3 days ago
תושב דלית אל-כרמל הגיע לעיריית רעננה על מנת להודות לראש העירייה, זאב בילסקי, על שהחליט להניף את דגל העדה הדרוזית לצד דגל מדינת ישראל על בניין העירייה כאות הזדהות עם העדה שאיבדה שניים מבניה בפיגוע בהר הבית ביום שישי האחרון.

עיריית רעננה
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל4 days ago
יחיא מחמיד, Yahya Mahamid, דובר ב-StandWithUs, בראיון ל"צינור" לאחר הפיגוע בהר הבית: "אני ערבי-ציוני".
StandWithUs ישראל
תושב אום אל פאחם שגינה את הפיגוע בהר הבית: "אני מגדיר את עצמי כציוני"
יחיא מחמיד מאום אל פאחם הוא צעיר שהחליט לגנות את הפיגוע בירושלים. בסרטון שהעלה לרשת שאל מחמיד מדוע חברי הכנסת הערבים לא עושים כמוהו. "נמאס לנו מכל המלחמות, צעירים כמונו רוצים עתיד" אמר מחמיד בראיון ל"
news.nana10.co.il
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל4 days ago
ביום שישי בבוקר, שני שוטרים ישראלים נרצחו בידי שלושה מחבלים בהר הבית. בתגובה לאיומים הביטחוניים, הר הבית נסגר למשך יומיים, החלטה שגררה הפגנות... אך האם הן מוצדקות?

הצביעו כאן: https://www.playbuzz.com/item/fbc92817-d8aa-4717-a89e-687833f428e1
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל4 days ago
מתקפת הטרור בהר הבית

ביום שישי בבוקר, שני שוטרים ישראלים נרצחו בידי שלושה מחבלים בהר הבית. בתגובה לאיומים הביטחוניים, הר הבית נסגר למשך יומיים, החלטה שגררה הפגנות.
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל6 days ago
סרטון ממצלמת אבטחה שמציג את רגעי הפיגוע שאירע הבוקר בעיר העתיקה. בסרטון ניתן לראות את הרגע בו המחבלים יוצאים משטח הר הבית ורצים אל עבר השוטרים ששומרים על הכניסה לשער האריות תוך כדי ירי.

הלוויותיהם של רס"מ האיל סתאוי (30), תושב מרר, ורס״מ כמיל שנאן (22), תושב כפר חורפיש, התקיימו היום בנוכחותם של רבבות אנשים.

דובר משטרת ישראל מסר כי כוחות הביטחון בירושלים שומרים על עירנות ופועלים במרץ על מנת לפגוע פיגועים עתידיים.

יהיה זכר הנרצחים ברוך.
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל7 days ago
הותר פרסום שמות הנרצחים בפיגוע הבוקר בירושלים: רס"מ האיל סתאוי, בן 30 ממג'אר; רס"מ כמיל שנאן, בן 22 מחורפיש.

יהי זכרם ברוך.
Button Text