המשרד הישראלי:

הינו ארגון בינלאומי ללא מטרת רווח העוסק בדיפלומטיה ציבורית, ומטרתו קידום חינוך אודות מדינת ישראל. הארגון הוקם בשלהי האינתיפאדה השנייה, כמענה לסיקור התקשורתי המוטה כלפי ישראל בתקשורת האמריקאית ומהיעדר קולות פרו-ישראליים בקמפוסים ברחבי ארה”ב. מטרת הארגון היא להציג את ישראל בצורה אמיתית, מהימנה, הוגנת, ובגובה העיניים בקמפוסים, בתקשורת ובקהילות שונות. כארגון בינלאומי שמטרתו לחנך אנשים על ישראל ועל האופן שבו ניתן להתמודד עם מידע שקרי המופץ ברחבי העולם בנוגע למתרחש במזרח התיכון, אנו פועלים בעזרת עלוני מידע, דוברים ומרצים, תוכניות הכשרה והעשרה מגוונות, כנסים בינלאומיים ומשלחות לישראל. מארגון אקטיביזם סטודנטיאלי, צמח הארגון לכדי 16 משרדים, עשרות עובדים ואלפי פעילים בארה”ב, אנגליה, צרפת, אוסטרליה, קנדה, סין וכמובן- משרד הדגל של הארגון בישראל.

בין פעילות המשרד הישראלי ניתן למצוא הכשרות הסברה לסטודנטים בינלאומיים השוהים בישראל, לשליחי הסוכנות היהודית, לסטודנטים היוצאים ללימודים בחו”ל, לדיילי וטייסי אל-על, לתכנית “שגרירים צעירים”, חברות הייטק ומשלחות VIP המגיעות לישראל- וכל מסגרת בה יש ממשק עם גורמים מחו”ל, על מנת שיוכלו לייצג את ישראל בצורה טובה יותר.

החשיפה שלנו 

0
מיליון צפיות שבועיות בפייסבוק
0
אלף משתתפים בתוכנית חינוכיות מדי שנה
0
בוגרי תכנית הסטדונטים הישראלית
0
שפות שונות
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל2 days ago
אוקייי זה כבר ממש רציני.. ולא זאת לא תחפושת! פורים שמח ובהצלחה לנבחרת הבייסבול של ישראל 😃
Israel Baseball - World Baseball Classic
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל5 days ago
עומדות בחזית: הנשים שמסבירות אותנו לעולם!

גאים בשארלוט, מנהלת תוכניות לסטודנטים בינלאומיים בארגון ובליטל, בוגרת תכנית ה-Fellowship שלנו, שנבחרו לרשימה המכובדת מאוד!
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל2 weeks ago
תוכנית המנהיגים שלנו בבריטניה יצאה השנה לדרך והכשירה 35 מנהיגים בקמפוסים השונים, חלקם לא־יהודים, באמצעות סמינרים, הרצאות ומתן כלים פרקטיים, שיסייעו למנהיגים לערוך פעילויות למען ישראל בקמפוסים.

נציג הארגון בלונדון ומנהל התכנית Tamir Oren גילה מערכה קשה המתנהלת נגד ישראל בקמפוסים. "ההתנגדות היא כבר מזמן לא אנטי־ישראלית. אנחנו רואים בקמפוסים תמונת מצב של סטודנטים יהודים שחווים אנטישמיות וחוששים ללכת עם כיפות. סטודנטים אחרים בוכים כי הארגונים הפרו־פלסטיניים מפוצצים פעילויות למען ישראל ויש לא מעט מקרים של צלבי קרס על הקירות".

אבל בעקבות התכנית, יש המון סיבות להתעודד! "אנחנו כבר רואים את התוצאות", הוא אומר. "השבוע, במקביל לאירועי 'שבוע האפרטהייד', סטודנטים שלנו ערכו את אירועי 'שבוע השלום', שנועד להראות את פניה היפים של ישראל. סטודנט אחר מוציא משלחת של יזמים לישראל. אנחנו מתחילים דיאלוג במקומות שבהם עד לא מזמן לא הסכימו לשמוע את הצד הישראלי". #גאיםבכם!

StandWithUs UK
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל3 weeks ago
״האנטישמיות חזרה. אבל היא אף פעם לא באמת הלכה... האנטישמיות מכונה השנאה העתיקה ביותר - אבל נמשיך להילחם בה"

מאמר דעה של מייקל דיקסון, מנכ"ל StandWithUs ישראל.
StandWithUs ישראל
דעה: האנטישמיות חזרה
מייקל דיקסון, מנכ"ל StandWithUs מסביר את הקשר בין ישראל לאירועי האנטישמיות הקשים הנראים ברחבי העולם. "האנטישמיות מכונה השנאה העתיקה ביותר - אבל נמשיך להילחם בה"
mako.co.il
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל3 weeks ago
בשבוע האחרון, 12 בוגרי תכנית ה- Fellowship שלנו ביצעו כבר מעל 100 אירועים שונים בכל רחבי ארה"ב, משתפים את הסיפור הישראלי שלהם בקמפוסים, בתיכונים ובקהילות שונות. חושפים בפני האנשים חוויות מהחיים שלהם ומהשירות הצבאי, חוויות שהם כנראה לא ישמעו לעולם בתקשורת הזרה. #גאיםבכם! המשיכו בעבודה הכל כך חשובה למען תדמית ישראל!
StandWithUs ישראל
StandWithUs ישראל3 weeks ago
שגרירת ארה״ב באו״ם, ניקי היילי
StandWithUs ישראל
Button Text